-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гвинтовий компресор Crownell моделі CWD132A-7
Оголошено тендер
897 000.00
UAH
Номер:
e23f637e92d042959d6ecdf402d50cfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-003770-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
897 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гвинтовий компресор Crownell моделі CWD132A-7
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
11.07.2023 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума897 000.00 UAH