-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000 –6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20)
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-003668-a
Торги не відбулися
377 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 888.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 888.35 UAH
Номер:
0532e45081a8486cbe7870e0079f43e8
Внутрішній номер закупівлі:
18381728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-12-003668-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231471
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ровінська Олена Михайлівна 380995264848 buhgalteriyakultura@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
377 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2023 11:40 - 17.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2023 11:40 - 20.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.07.2023 00:00 - 03.08.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 670.00 ДК 021:2015 – 45450000 –6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20)