-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000 –6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20)
Оголошено тендер
377 670.00
UAH
Номер:
b7b012eacd5643dd89cc27d787aa318b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-12-001876-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231471
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231471
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
377 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 45450000 –6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
ДК 003:2010:
1229.6 Керівники підрозділів у сфері культури, відпочинку та спорту
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.07.2023 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет міської територіальної громади
Сума377 670.00 UAH