-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Персональні комп’ютери – (системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»(відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»)).
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-002714-a
Завершена
175 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Номер:
b91b0a0f6b784282a5dce52ffba62245
Внутрішній номер закупівлі:
18380768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-12-002714-a
Замовник:
Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38016923
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Черняховського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лідія Янковська +080661840589 s_lidiya1962@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.07.2023 11:15 - 17.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2023 11:15 - 20.07.2023 10:52
Період кваліфікації:
20.07.2023 10:53 - 21.07.2023 14:55
Період завантаження договору:
27.07.2023 00:00 - 06.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 000.00 Персональні комп’ютери – (системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»(відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»)).