-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери – (системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»(відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»)).
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
e535c50d3daf463999bcf264fb46a6a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-003942-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38016923
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Черняховського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38016923
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Черняховського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери – (системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»(відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»)).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.07.2023 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума175 000.00 UAH