• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ПРИРОДНИЙ ГАЗ

Завершена

513 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 600.00 UAH
Номер: 26b42013303c4131b52db5f94d33b982
Внутрішній номер закупівлі: 1837858
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-14-000937-a   
Замовник: Студениківська сільська рада
Контактна особа: Турутя Тетяна Єфремівна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 513 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 600.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2018 15:24 - 20.02.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2018 15:24 - 02.03.2018 18:00
Аукціон: 05.03.2018 13:34 - 05.03.2018 14:01
Період кваліфікації: 05.03.2018 14:01 - 15.03.2018 14:23
Період завантаження договору: 14.03.2018 11:44 - 03.04.2018 11:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 46000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 08421, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Студеники, вулиця Переяславська, 19 та за адресами підпорядкованих Замовнику закладів На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"

Оскарження: 05.03.2018 14:01 - 25.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 345 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.03.2018 11:44
Документи 4
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"

Оскарження: 14.03.2018 11:44 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція 426 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
426 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 14:23
Документи 64
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
Початкова пропозиція 501 381.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 381.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: d5ac48c9e7c343a49f81abfd171601f2
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-14-000937-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Номер договору: 17-494
Сума договору: 426 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 29.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
Підписаний договір
p7s
sign.p7s