-
Відкриті торги
-
КЕП
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
426 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
d5ac48c9e7c343a49f81abfd171601f2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-14-000937-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-494
Дата підписання:
29.03.2018 00:00
Період дії договору:
29.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
426 420.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 426 420.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Кількість
46000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
08421, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Студеники, вулиця Переяславська, 19 та за адресами підпорядкованих Замовнику закладів
На карті