-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофунціональний прилад лазерний
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-008889-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
c730dfba0d2449969e4ccd75d142ff01
Внутрішній номер закупівлі:
18374166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-008889-a
Замовник:
Військова частина A3955
×
-
Код ЄДРПОУ:
07954406
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська, 52
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Максим БІЛОУС +380671234535 upovnzakup_3955@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 15:12 - 25.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 15:12 - 28.07.2023 15:10
Аукціон:
31.07.2023 14:09 - 31.07.2023 14:32
Період кваліфікації:
31.07.2023 14:32 - 03.08.2023 14:20
Період завантаження договору:
09.08.2023 00:00 - 19.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Багатофункціональний прилад лазерний