-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофунційний прилад лазерний
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
a68dcadc4d6947a69dafbfb320205900
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-29-002183-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина A3955
×
-
Код ЄДРПОУ:
07954406
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська, 52
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина A3955
×
-
Код ЄДРПОУ:
07954406
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська, 52
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофунційний прилад лазерний
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.06.2023 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багатофунційний прилад лазерний
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума100 000.00 UAH