-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2023-07-10-006780-a
Завершена
2 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 000.00 UAH
Номер:
3908cff800214614b4a1e84d75e0265f
Внутрішній номер закупівлі:
18359891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-10-006780-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34832019
-
Адреса:
15558, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, селище міського типу Гончарівське, ВУЛИЦЯ ТАНКІСТІВ, будинок 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заставна Катерина Олександрівна 380732002615 tender.goncharivske@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2023 14:00 - 15.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2023 14:00 - 18.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.07.2023 00:02 - 19.07.2023 18:08
Період завантаження договору:
25.07.2023 00:00 - 04.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 800 000.00 Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)