-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено тендер
2 800 000.00
UAH
Номер:
432ecf9c80f348c9bfb6b9b5d57ffc7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-10-003328-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34832019
-
Адреса:
15558, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, селище міського типу Гончарівське, ВУЛИЦЯ ТАНКІСТІВ, будинок 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34832019
-
Адреса:
15558, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, селище міського типу Гончарівське, ВУЛИЦЯ ТАНКІСТІВ, будинок 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
10.07.2023 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 800 000.00 UAH