-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультразвуковий дефектоскоп
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-007890-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
140f6f35c27240a3835ee585fb613226
Внутрішній номер закупівлі:
18347885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-07-007890-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380563730880 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2023 13:59 - 15.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2023 13:59 - 18.07.2023 09:00
Аукціон:
19.07.2023 15:54 - 19.07.2023 16:17
Період кваліфікації:
19.07.2023 16:17 - 27.07.2023 15:51
Період завантаження договору:
02.08.2023 00:00 - 12.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Ультразвуковий дефектоскоп