-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ультразвуковий дефектоскоп
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
980ba13ff80144d18c35d6226e2110eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-07-003453-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ультразвуковий дефектоскоп
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)/ Додаткові кошти (Довідка №63 від 08 червня 2023 р.)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.07.2023 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума140 000.00 UAH