-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Форма спортивна
Тендер Prozorro UA-2023-07-06-011106-a
Форма спортивна
Завершена
199 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.00 UAH
Номер:
965bf1bf86ef49aa81ea8e54d6fb69f0
Внутрішній номер закупівлі:
18338185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-06-011106-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2023 16:04 - 11.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2023 16:04 - 14.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.07.2023 00:00 - 17.07.2023 20:34
Період завантаження договору:
23.07.2023 00:00 - 02.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 200.00 Форма спортивна