• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Форма спортивна

Оголошено тендер

199 200.00 UAH
Номер: 47eedc3d9d5149af81bedd05a3809b1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-18-006035-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Очікувана вартість: 199 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Форма спортивна
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.01.2023 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 200.00 UAH