• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт найпростішого укриття, в тому числі, інженерних мереж в Школі I-III ступенів № 249 Деснянського району міста Києва)

Торги не відбулися

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер: 70d55ed4c9dc4ed390b97626997283b3
Внутрішній номер закупівлі: 18333713
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-06-006612-a   
Замовник: Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Шиш Світлана Анатоліївна 000000000000 sh249@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.07.2023 13:10 - 15.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2023 13:10 - 18.07.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.07.2023 00:01 - 20.07.2023 10:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт найпростішого укриття, в тому числі, інженерних мереж в Школі I-III ступенів № 249 Деснянського району міста Києва)