-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт найпростішого укриття, в тому числі, інженерних мереж в Школі I-III ступенів № 249 Деснянського району міста Києва)
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
af7491727ba742eb8029d983cce11688
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-06-003083-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03872551
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, вул. Беретті, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03872551
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, вул. Беретті, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(Капітальний ремонт найпростішого укриття, в тому числі, інженерних мереж в Школі I-III ступенів № 249 Деснянського району міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.07.2023 12:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH