• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЦЗВ-23Т_386_ВО: Кабельно-провідникова продукція (44320000-9 кабелі та супутня продукція)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 11/15.

Торги не відбулися

60 112 445.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 14 926.89 UAH
Номер: ac04f3afbd1f4af28eea49ff25ea6966
Внутрішній номер закупівлі: 18326006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-05-013736-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Чайковська Олена Вікторівна 380444650882 2019tender@gmail.com http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 112 445.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.07.2023 16:42 - 29.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.07.2023 16:42 - 01.08.2023 10:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

Інформація про скасування

Номер: 8acba521f843472fb1732508a4626869
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: В службовій записці підрозділу за напрямком зазначено про скорочення обсягу видатків стосовно проведення вищевказаної процедури закупівлі. Відповідно до абзацу 6 пункту 50 Особливостей: у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. Відмінити процедуру закупівлі за оголошенням: Кабельно-провідникова продукція (44320000-9 кабелі та супутня продукція) (№ ЦБД № UA-2023-07-05-013736-a) на підставі підпункту третього пункту 50 Особливостей: замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження: 28.07.2023 13:25 - 08.08.2023 00:00
Дата опублікування: 28.07.2023 13:25
Дата виконання: 08.08.2023 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴57 127 067.70 Лот 1
  • Лот №2 ₴2 985 377.40 Лот 2