-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура (Світильники, панель та рамки до них)
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-012256-a
Торги відмінено
276 249.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 762.49 UAH
мін. крок: 1% або 2 762.49 UAH
Номер:
5299122a339843d4b4213c26d06d4b4d
Внутрішній номер закупівлі:
18313823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-04-012256-a
Замовник:
ЦЕНТР ПО РОБОТІ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
37500948
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Іванівна Святнюк +380445410045 cmp.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 249.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2023 17:17 - 10.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2023 17:17 - 13.07.2023 11:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7d06f4aaf5344c868ecaade832b1c464
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
11.07.2023 12:31 - 22.07.2023 00:00
Дата опублікування:
11.07.2023 12:31
Дата виконання:
22.07.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴276 249.00 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники, панель та рамки до них)