-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура (Світильники, панель та рамки до них)
Оголошено тендер
276 249.00
UAH
Номер:
aca2c4259654402ba2922cf9da24a4f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-04-004369-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТР ПО РОБОТІ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
37500948
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТР ПО РОБОТІ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
37500948
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 249.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники та освітлювальна арматура (Світильники, панель та рамки до них)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.07.2023 17:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Світильник світлодіодний
Кількість
238 штуки
Період постачання
(не задано)
Світлодіодна панель
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Рамка монтажна 600х600
Кількість
170 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума276 249.00 UAH