-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Скорлупа пінополістерольна)
Тендер Prozorro UA-2023-07-03-011280-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер:
d510c3e2b6804c9295bae18ab589eb9d
Внутрішній номер закупівлі:
18301529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-03-011280-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧКАЛОВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ - 2013"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38623342
-
Адреса:
63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище міського типу Чкаловське, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Курнікова +380675770057 gkeu2013@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2023 23:01 - 08.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2023 23:01 - 11.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.07.2023 00:01 - 31.07.2023 15:42
Період завантаження договору:
06.08.2023 00:00 - 16.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 код ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Скорлупа пінополістерольна)