-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Скорлупа пінополістерольна
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
e7b75d17cb694ae7887acd53435e8fe6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-03-000432-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧКАЛОВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ - 2013"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38623342
-
Адреса:
63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище міського типу Чкаловське, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧКАЛОВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ - 2013"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38623342
-
Адреса:
63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище міського типу Чкаловське, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Скорлупа пінополістерольна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.07.2023 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума550 000.00 UAH