-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кросівки
Тендер Prozorro UA-2023-07-03-004493-a
Торги не відбулися
1 041 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 412.44 UAH
мін. крок: 1% або 10 412.44 UAH
Номер:
1f62e8bed8ef429b9a41a14f60a7659d
Внутрішній номер закупівлі:
18294741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-03-004493-a
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Кондратюк +380685041454, +380442726077 maryna.kondratiuk@sso.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 041 244.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2023 12:37 - 10.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2023 12:37 - 13.07.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 041 244.00 Кросівки