• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кросівки

Оголошено тендер

1 041 244.00 UAH
Номер: 2f446a8c6be548d7b3cd6b62fb6b8219
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-03-001613-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
Замовник: СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
Очікувана вартість: 1 041 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кросівки
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуття
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.07.2023 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кросівки
Код ДК 021:2015: 18822000-7 Кросівки
Кількість 652 пара
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 041 244.00 UAH