-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Обладнання блискавкозахисту). РПЗ :9.394.
Тендер Prozorro UA-2023-06-30-006812-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК – Ворушило С.Ф. тел.: 05136 (4-40-88), e-mail: s_vorushilo@sunpp.atom.gov.ua
Завершена
261 625.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
0edba0d54f4747368ee8f6463f291885
Внутрішній номер закупівлі:
18286998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-30-006812-a
Замовник:
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ПАЕС
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Вул. Назарівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарченко Андрій Вікторович +380513641164 a_zakharchenko@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2023 16:30 - 10.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2023 16:30 - 13.07.2023 10:00
Період кваліфікації:
13.07.2023 10:00 - 01.08.2023 15:50
Період завантаження договору:
07.08.2023 00:00 - 17.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 625.00 Обладнання блискавкозахисту