-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання блискавкозахисту
Оголошено тендер
313 950.00
UAH
Номер:
e2a229557103409ebf6e89352f76a210
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-03-001574-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВП "Южно-Українська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, проммайданчик ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
313 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання блискавкозахисту
Примітки:
9.394 Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ". (Код згідно з ЄДРПОУ: #24584661, Місцезнаходження: Україна, Київська область, Київ, 01032, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3). Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання. ВП ПАЕС (Код згідно з ЄДРПОУ: #20915546; 55000, м. Южноукраїнськ, Миколаївської обл., Промзона)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
03.05.2023 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума313 950.00 UAH