-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-001357-c
Завершена
569 703.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 848.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 848.52 UAH
Номер:
a4e9d1c40c9e42e4b872b28ba19de4e4
Внутрішній номер закупівлі:
1827108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-26-001357-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Світлана +380996726478 pase4nikova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
569 703.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 848.52 UAH
Період уточнення:
26.02.2018 14:58 - 03.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2018 14:58 - 13.03.2018 16:00
Аукціон:
14.03.2018 11:33 - 14.03.2018 11:54
Період кваліфікації:
14.03.2018 11:54 - 16.03.2018 14:36
Період завантаження договору:
14.03.2018 11:54 - 03.04.2018 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, паливо дизельне
Кількість
18933 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вейт-ЛТД"
Оскарження: 14.03.2018 11:54 - 27.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Виталий Николаенко +380953583310 route2018@ukr.net
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Оскарження: 14.03.2018 11:54 - 27.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
465 894.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 894.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2018 14:36
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "Параллель-ОПТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Надежда Мацегора +380937268638 matsegora@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Початкова пропозиція
541 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
484 347.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
83208bb5453841a0bee42ec892d6c306
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-26-001357-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Виталий Николаенко +380953583310 route2018@ukr.net
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Номер договору:
105
Сума договору:
465 894.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
27.03.2018 17:02
Статус:
Підписаний