-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, паливо дизельне
465 894.00
UAH з ПДВ
Номер:
83208bb5453841a0bee42ec892d6c306
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-26-001357-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Виталий Николаенко +380953583310 route2018@ukr.net
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
105
Дата підписання:
27.03.2018 17:02
Період дії договору:
27.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
465 894.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 465 894.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, паливо дизельне
Кількість
18933 літр
Період постачання
до 31.12.2018