-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги зі встановлення пожежної сигналізації та системи оповіщення ІІ типу у Малоберезнянському ліцеї Дубриницької сільської ради, що розташований за адресою: с. Малий Березний вул. Дружби, 28, Ужгородського району Закарпатської області згідно коду ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (ДК 021:2015:45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації )»
Тендер Prozorro UA-2023-06-28-008066-a
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 750.00 UAH
Номер:
2fbc013cac234249a55e4af4a2c7bd67
Внутрішній номер закупівлі:
18264582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-28-008066-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олеся Петрище +380990201377 osvitadubrynychi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2023 14:42 - 03.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2023 14:42 - 06.07.2023 10:00
Аукціон:
07.07.2023 14:46 - 07.07.2023 15:09
Період кваліфікації:
07.07.2023 15:09 - 14.07.2023 15:09
Період завантаження договору:
20.07.2023 00:00 - 30.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 000.00 «Послуги зі встановлення пожежної сигналізації та системи оповіщення ІІ типу у Малоберезнянському ліцеї Дубриницької сільської ради, що розташований за адресою: с. Малий Березний вул. Дружби, 28, Ужгородського району Закарпатської області згідно коду ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (ДК 021:2015:45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації )»