• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги зі встановлення пожежної сигналізації та системи оповіщення ІІ типу у Малоберезнянському ліцеї Дубриницької сільської ради, що розташований за адресою: с. Малий Березний вул. Дружби, 28, Ужгородського району Закарпатської області згідно коду ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (ДК 021:2015:45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації )»

Оголошено тендер

175 000.00 UAH
Номер: 5de6fbcc41bc44428a6905b09d5a5e84
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-28-002764-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги зі встановлення пожежної сигналізації та системи оповіщення ІІ типу у Малоберезнянському ліцеї Дубриницької сільської ради, що розташований за адресою: с. Малий Березний вул. Дружби, 28, Ужгородського району Закарпатської області згідно коду ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (ДК 021:2015:45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації )»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.06.2023 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума175 000.00 UAH