-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09110000-3 Тверде паливо (Тверде паливо). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Тендер Prozorro UA-2023-06-28-004553-a
юридична особа, яка є закладом, (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини), яке забезпечує потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (комунальна організація (установа, заклад)).
Завершена
253 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 530.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 530.00 UAH
Номер:
215da6ba1da749b1aa8d767de2b81cef
Внутрішній номер закупівлі:
18261105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-28-004553-a
Замовник:
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26504732
-
Адреса:
28315, Україна, Кіровоградська область, село Чечеліївка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 8.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Ірина Миколаївна +380969664212 mim1979.01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2023 13:15 - 03.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2023 13:15 - 06.07.2023 09:00
Аукціон:
07.07.2023 11:24 - 07.07.2023 11:47
Період кваліфікації:
07.07.2023 11:47 - 17.07.2023 10:18
Період завантаження договору:
23.07.2023 00:00 - 02.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 000.00 національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09110000-3 Тверде паливо (Тверде паливо). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету.