-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09110000-3 Тверде паливо (Тверде паливо). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Оголошено тендер
253 000.00
UAH
Номер:
b5ed4773b8f34ab5afd48389072f8cc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-28-002237-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26504732
-
Адреса:
28315, Україна, Кіровоградська область, село Чечеліївка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 8.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26504732
-
Адреса:
28315, Україна, Кіровоградська область, село Чечеліївка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 8.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09110000-3 Тверде паливо (Тверде паливо). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.06.2023 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума253 000.00 UAH