• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)

Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Торги не відбулися

330 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер: cf5bccaebc4848d2b2c23d3c644a31d1
Внутрішній номер закупівлі: 18256384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-27-013298-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Антоніна Мала +380683325697 kp-likarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.06.2023 21:10 - 02.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2023 21:10 - 05.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)