-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)
Тендер Prozorro UA-2023-06-27-013298-a
Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги не відбулися
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Період оскарження:
27.06.2023 21:10 - 02.07.2023 00:00
Нічого не знайдено.