-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Карабіни код ДК 021:2015:44310000-6 Вироби з дроту
Тендер Prozorro UA-2023-06-26-012692-a
Торги не відбулися
297 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 489.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 489.50 UAH
Номер:
26607e39750c46e2a174b277ebd1b1b5
Внутрішній номер закупівлі:
18242320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-26-012692-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Марченко +380664129149 a.marchenko@kr.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2023 17:58 - 03.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2023 17:58 - 06.07.2023 01:00
Аукціон:
07.07.2023 13:47 - 07.07.2023 14:10
Період кваліфікації:
з 07.07.2023 14:10
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1e39818789974e50b3657298a42fcbf2
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
зменшення видатків (довідка про зміни до кошторису від 13.07.2023 № 296)
Період оскарження:
17.07.2023 16:59 - 28.07.2023 00:00
Дата опублікування:
17.07.2023 16:59
Дата виконання:
28.07.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴297 900.00 карабіни