-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карабіни код ДК 021:2015:44310000-6 Вироби з дроту
Оголошено тендер
297 900.00
UAH
Номер:
65b08f0cc3d641239d88212eb6f1151f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-26-004487-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Карабіни код ДК 021:2015:44310000-6 Вироби з дроту
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2023 17:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума297 900.00 UAH