• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

деревина

Завершена

3 225 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 125.00 UAH
Номер: 5747070fa630478eb74964680794d2f5
Внутрішній номер закупівлі: 1822675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-21-000806-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
Контактна особа: Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 125.00 UAH
Період уточнення: 21.02.2018 12:31 - 02.03.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2018 12:31 - 12.03.2018 09:00
Аукціон: 13.03.2018 11:09 - 13.03.2018 11:30
Період кваліфікації: 13.03.2018 11:30 - 15.03.2018 16:57
Період завантаження договору: 13.03.2018 11:30 - 02.04.2018 11:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дрова паливні твердих порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 3225 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"

Оскарження: 13.03.2018 11:30 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція 3 047 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 047 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 16:57
Документи 34
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕТУДИХАТА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
Початкова пропозиція 3 192 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 192 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e6e5c82293d4f6ba4f955b98a68b1da
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-21-000806-c-c1
Постачальник: ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"
Номер договору: 0341
Сума договору: 3 047 625.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 27.03.2018 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
IMG_0001.pdf
pdf
IMG_0002.pdf
pdf
IMG_0003.pdf
pdf
IMG_0004.pdf
pdf
IMG_0005.pdf
p7s
sign.p7s