-
Відкриті торги
-
КЕП
деревина
3 047 625.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e6e5c82293d4f6ba4f955b98a68b1da
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-21-000806-c-c1
Постачальник:
ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2780011959
-
Контактна особа:
Володимир Бабій +380674995317 0674995317@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, ВУЛ. ЛЕНІНА, буд. 50, кв. 76
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
0341
Дата підписання:
27.03.2018 08:00
Період дії договору:
27.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
3 047 625.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 047 625.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дрова паливні твердих порід
Кількість
3225 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації
На карті