-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2023-06-23-003631-a
Завершена
958 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 580.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 580.00 UAH
Номер:
641723bef17c4bc4afea033741d90931
Внутрішній номер закупівлі:
18219078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-23-003631-a
Замовник:
Олеський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
22341233
-
Адреса:
80533, Україна, Львівська область, смт Олесько, вул. Валова, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Лабунська +380326425150 olesko_licey@ukr.net https://o-licey.weblium.site/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
958 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2023 10:58 - 28.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2023 10:58 - 01.07.2023 10:57
Період кваліфікації:
01.07.2023 10:58 - 07.07.2023 14:06
Період завантаження договору:
13.07.2023 00:00 - 23.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴958 000.00 Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)