-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Оголошено тендер
958 000.00
UAH
Номер:
952526097753424abc7f2efd60fdc3b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-23-001239-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Олеський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
22341233
-
Адреса:
80533, Україна, Львівська область, смт Олесько, вул. Валова, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олеський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
22341233
-
Адреса:
80533, Україна, Львівська область, смт Олесько, вул. Валова, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
958 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
23.06.2023 10:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Кількість
563.5 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума958 000.00 UAH