-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідрохімічна промивка теплообмінників на ТРП №1. ТРП №2, ТРП №3 ТРП №4А та ТРП № 5
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-012804-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
dda26915ea3a453dbcddb240059000d3
Внутрішній номер закупівлі:
18208820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-22-012804-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Котюрова Яніна Миколаївна 380978633195 kotyrova82yan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2023 15:10 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2023 15:10 - 30.06.2023 16:00
Період кваліфікації:
30.06.2023 16:02 - 07.07.2023 11:23
Період завантаження договору:
13.07.2023 00:00 - 23.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Гідрохімічна промивка теплообмінників