-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідрохімічна промивка теплообмінників на ТРП №1. ТРП №2, ТРП №3 ТРП №4А та ТРП № 5
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
8fbc73be875347079951a64035d202c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-10-000856-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гідрохімічна промивка теплообмінників на ТРП №1. ТРП №2, ТРП №3 ТРП №4А та ТРП № 5
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
10.01.2023 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума450 000.00 UAH