-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2018-01-29-000785-a
Торги відмінено
595 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
a8c639cf5ef84138a1d36bedad90f0d1
Внутрішній номер закупівлі:
1820349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-29-000785-a
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп.Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Ірина Аркадіївна +380442584132 inform@4uth.gov.ua http://www.4uth.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
595 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2018 14:21 - 16.02.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2018 14:21 - 26.02.2018 11:00
Аукціон:
27.02.2018 12:40 - 27.02.2018 13:13
Період кваліфікації:
з 27.02.2018 13:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Голосіївський 122/1; пр-т Перемоги, 60
На карті
Інформація про скасування
Номер:
30b50cfe90ab4508bd7e50a9b1f7a6ae
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до ст. 31 п. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель». Встановлено дуже жорстко кваліфікаційні критерії до учасників закупівлі.
Дата опублікування:
26.03.2018 14:13
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЛУЖБА БЕЗПЕКИ "АНГЕЛИ"
Оскарження: 27.02.2018 13:13 - 16.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39901720
-
Контактна особа:
Юрий Братищев +380503840174 angels2offic@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК БЕХТЕРЕВСЬКИЙ, будинок 4
Оскарження: 27.02.2018 13:13 - 16.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
300 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.03.2018 16:16
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Б. ЛЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144897
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Б. ЛЕГІОН" +380972973468 a.b.legionmail@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02225, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 15В, квартира 58
Початкова пропозиція
424 042.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
423 042.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
40
Скарги
0
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Початкова пропозиція
496 368.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
424 041.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
23
Скарги
0
ФОП Лузін Олександр Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
Лузін Олександр Михайлович +380674077910 elenaluzina2015@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хмельницька, 10
Початкова пропозиція
595 745.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0