-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-003029-c
Завершена
1 475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 600.00 UAH
мін. крок: 0% або 600.00 UAH
Номер:
2182bc12f85c4cbab88b368c095a46ed
Внутрішній номер закупівлі:
1820167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-003029-c
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380552223282 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 16:20 - 20.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2018 16:20 - 02.03.2018 10:00
Аукціон:
05.03.2018 14:06 - 05.03.2018 14:33
Період кваліфікації:
05.03.2018 14:33 - 15.03.2018 11:38
Період завантаження договору:
15.03.2018 11:37 - 04.04.2018 11:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Кількість
13500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Компанія Фенікс-Трейд ЛТД"
Оскарження: 05.03.2018 14:33 - 25.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38270146
-
Контактна особа:
Томарова Олена Анатоліївна +380999727076 feniks.tomarova77@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе,25
Оскарження: 05.03.2018 14:33 - 25.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 213 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.03.2018 16:22
Документи
19
Скарги
0
ТОВ ДАНА-ЕКСПО
Оскарження: 14.03.2018 16:22 - 26.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40195660
-
Контактна особа:
Сергієва Оксана Миколаївна +380505029942 danaekspo@gmail.com
-
Адреса:
73035, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. 20 Східна, буд.16
Оскарження: 14.03.2018 16:22 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
1 474 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
554 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.03.2018 11:37
Документи
3
Скарги
0
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
Оскарження: 15.03.2018 11:37 - 26.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Оскарження: 15.03.2018 11:37 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
1 340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 11:38
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
051f1c9c77294f188a64a0682a713a71
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-14-003029-c-c1
Постачальник:
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Номер договору:
1/15
Сума договору:
1 340 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 340 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.03.2018 11:00
Статус:
Виконаний