-
Відкриті торги
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
1 340 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
051f1c9c77294f188a64a0682a713a71
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-14-003029-c-c1
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380552223282 xdma_buch@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/15
Дата підписання:
26.03.2018 11:00
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 340 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
1 060 764.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Кількість
13500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e7816418332f40d796afeb0bb61e72b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ціна творогу збільшилася з 85 грн/кг до 93,50, а ціна сиру твердого - з 140 грн/кг до 154 грн/кг.
Номер додаткової угоди:
1-1/45
Дата внесення змін до договору:
12.11.2018 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
96caba77706b4e3f81d7642501249fd7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору на 279235,62
Номер додаткової угоди:
2-1/63
Дата внесення змін до договору:
18.12.2018 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
abe25e98a1264bc2b63069607613d922
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії договору до 31 березня 2019 року
Номер додаткової угоди:
3-1/78
Дата внесення змін до договору:
29.12.2018 08:00
Статус:
Опубліковано