-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2018-02-19-000596-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
fe12355a7d814b78ad57157289dc4eaf
Внутрішній номер закупівлі:
1820106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-19-000596-b
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2018 14:21 - 24.02.2018 14:30
Період прийому пропозицій:
19.02.2018 14:21 - 06.03.2018 14:30
Аукціон:
07.03.2018 11:48 - 07.03.2018 12:15
Період кваліфікації:
07.03.2018 12:15 - 14.03.2018 11:41
Період завантаження договору:
07.03.2018 12:15 - 27.03.2018 12:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
1345 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спектр
Оскарження: 07.03.2018 12:15 - 25.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Оскарження: 07.03.2018 12:15 - 25.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
263 735.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 735.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2018 11:41
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС - ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36324681
-
Контактна особа:
Савченко Аліна Миколаївна +380661421875 alinansavchenko@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35
Початкова пропозиція
272 446.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 446.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Оксана +380532610128 tender@aopnp.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc698c31561a45f681ebecab843164dd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-19-000596-b-b1
Постачальник:
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Номер договору:
39
Сума договору:
263 735.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний