-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
263 735.55
UAH з ПДВ
Номер:
bc698c31561a45f681ebecab843164dd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-19-000596-b-b1
Постачальник:
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
39
Дата підписання:
26.03.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
263 735.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 263 735.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
1345 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті