-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Обладнання для їдалень код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39314000-6 Промислове кухонне обладнання ; 39312200-4 Обладнання для їдалень
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-015492-a
Завершена
138 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 290.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 290.00 UAH
Номер:
8c71a3dc359641a7bd0fe2c0ae585fb6
Внутрішній номер закупівлі:
18192584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-015492-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832693
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівка, Червона Площа будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігнатенко Наталія Іванівна 380688144587 xozrvo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 16:42 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 16:42 - 29.06.2023 08:00
Аукціон:
30.06.2023 14:23 - 30.06.2023 14:46
Період кваліфікації:
30.06.2023 14:46 - 06.07.2023 17:09
Період завантаження договору:
12.07.2023 00:00 - 22.07.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴45 000.00 ЛОТ №1 Плита електрична промислова код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39314000-6 Промислове кухонне обладнання
- Лот №2 ₴29 000.00 ЛОТ №2 Сковорода електрична промислова (з перекидною чашею) код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39314000-6 Промислове кухонне обладнання
- Лот №3 ₴64 000.00 ЛОТ №3 Стелаж з нержавіючої сталі, столи виробничі, ванни мийні код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39312200-4 Обладнання для їдалень