• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для їдалень код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39314000-6 Промислове кухонне обладнання ; 39312200-4 Обладнання для їдалень

Оголошено тендер

138 000.00 UAH
Номер: c85319d17dad40b7afa70e658e90ff91
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-21-005922-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для їдалень код за ЄЗС ДК 021-2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування, код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39314000-6 Промислове кухонне обладнання ; 39312200-4 Обладнання для їдалень
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.06.2023 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опискошти на реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти у 2022/23 навчального році. (Постанова КМУ від 6 грудня 2022 року №1386)
Сума138 000.00 UAH