• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб пшеничний вищого ґатунку йодований

Хліб пшеничний вищого ґатунку йодований

Завершена

273 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 730.00 UAH
Номер: 0d086c6b06424e02bc51bcdecc346db2
Внутрішній номер закупівлі: 1818346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-22-002205-c   
Замовник: Відділ освіти Новоселицької РДА
Контактна особа: Берегеч Кароліна Григорівна 0373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 273 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 730.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2018 16:52 - 27.02.2018 23:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2018 16:52 - 09.03.2018 23:00
Аукціон: 12.03.2018 12:56 - 12.03.2018 13:17
Період кваліфікації: 12.03.2018 13:17 - 13.03.2018 14:18
Період завантаження договору: 12.03.2018 13:17 - 01.04.2018 13:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого ґатунку йодований
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 21000 кілограм
Період постачання 26.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"

Оскарження: 12.03.2018 13:17 - 24.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 271 404.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 14:18
Документи 16
Скарги 0
ФОП "Чоботар Василь Іванович"
Початкова пропозиція 267 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: 8d1dd96feffd4679acf928c090f30872
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-22-002205-c-c1
Постачальник: Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
Номер договору: 51
Сума договору: 266 910.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 26.03.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір від 26.03.2018 № 51.pdf
p7s
sign.p7s